KPSS 2020/4 Diyetisyen Atama Taban Puanları

Güncel KPSS 2020/4 beslenme ve diyetetik atama taban puanları tablosu. En düşük puanla atanan diyetisyen kaç puanla atandı? Diyetisyen atama puanları 2020.

KPSS 2020/4 Diyetisyen Atama Taban Puanları

Beslenme ve Diyetetik Atama Puanları 2020

KPSS 2020 öncesi yapılan son merkezi atamalardan biri olan 2020/4 ataması en düşük ve en yüksek puanları açıklandı. Beslenme ve diyetetik bölümü mezunları diyetisyen kadrolarına yerleşti. Toplamda 65 diyetisyen ataması yapılırken boş yani tercih edilmeyen kontenjan kalmadı. KPSS 2020/4 diyetisyen atama taban puanları tablosunu hazırladık.  

En yüksek puanla kapatan kurum Bursa’nın nilüfer ilçesi olurken, en düşük puanla atanan diyetisyen Hakkari’nin Şemdinli ilçesi devet hastanesine atanmıştır. Yapılan alımlar özleşmeli olduğu için atandığınız tarihten itibaren 4 yıl boyunca tayin hakkınız bulunmadığını hatırlatmak uygun olacaktır.

Genel olarak KPSS atama taban puanları incelendiğinde diyetisyen kadrosuna atanmak isteyen birinin 90 civarında KPSS p3 puanı alması gerektiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Yeni yapılacak KPSS öncesi en fazla bir merkezi atama daha yapılacağını hesaba katarsak en düşük 89 puan seviyesinin altına inmesi süpriz görünüyor.  

Tüm mesleklerin maaş, çalışma şartları, atanma durumu ve YKS hazırlık sürecinde ihityaç duyacağınız tüm konuları hepsinibilio.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2020, 17:08

Ahmet

33 yaşında eğitmen, öğrenci, araştırmacı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER