Hasan Can Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Nereli?

Pandemi döneminde Youtube’da yayınladığı Konuşanlar programının milyonlarca izlenmesi ile bir anda meşhur olan Hasan Can Kaya Kimdir? Konuşanlar Programını izleyen kişiler Hasan Can Kaya’nın ara sıra bahsettiği sevgilisinin kim olduğunu da çok fazla merak ediyor? Hasan Can Kaya hakkında yaşı, nereli olduğu, Exxen platformunda ne kadar kazandığı gibi bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz.

Hasan Can Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Nereli?

Youtube’da Konuşanlar isimli stand-up programı ile izleyicileri ve konuklarını kahkaha krizine sokan, başkalarına takılırken kendisi ile de alay edebilen son zamanların popüler komedyeni Hasan Can Kaya kimdir? Kaç yaşında? Nerelidir? Sevgilisi Kimdir? gibi soruları kendisini sevenler tarafından merak ediliyor.

Acun Ilıcalı Ne Kadar Kazanıyor?

Hasan Can Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Hasan Can Kaya, pandemi döneminde yayınladığı gösterileri ile kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlenmeye başladı. Farklı bir konsepte sahip olan programı ile meşhur olunca herkes tarafından hakkındaki bilgiler merak edilmeye başladı. Bu başarısı ile Acun Ilıcalının dikkatini çeken Hasan Can Kayanın Konuşanlar programı artık EXXEN platformunda yayınlanacak.

16 Aralık 1989 yılında İstanbul Güngören’de doğan Hasan Can Kaya 31 yaşındadır. Nereli olduğunu programlarında söyleyen komedyen Malatyalıdır. Doğduğu semt ile ilgili yaptığı şakalar çevresi tarafından tepki çekse de Güngören ile ilgili şakalarına devam etmektedir. İnsanların daha çok Konuşanlar programı ile Youtube’da tanıdığı Hasan Can Kaya aslında yıllardır komedi sektörünün içindedir. Bakalım dizi ve film sektöründe daha önce hangi oluşumlarda yer almış.

Demet Evgar ve Emre Karayelin başrolünde yer aldığı 1 Erkek 1 Kadın dizisinin senaristiydi. O dönemde senaryo ekibindeki arkadaşları ile stand-up yapmaya karar vermiş ve ilk gösterisini Leman Kültürde gerçekleştirmiştir. Haftada 4 gün sahneye çıkıp yeteneği yayılmaya başlasa da o dönemde pek tanınamamıştı. Komedyenliği beğenilen Hasan Can Kaya’ya o dönemlerde geleceğin Cem Yılmazı bile denmişti.

Hasan Can Kayanın Sevgilisi Kimdir?

Konuşanlar Talk Show programında ara sıra sevgilisinden bahseden, sevgili ile ilgili şaka ve esprilere yer veren Hasan Can Kayanın sevgilisi merak konusu oldu. İzleyiciler sevgilisinin kim olduğunu, isminin ne olduğunu, ne iş yaptığını merak ediyor. Hasan Can Kayanın sıkça bahsettiği sevgilisinin ismi Sultan San. Sultan San, Güldür güldür ve Konuşanlar gibi komedi programlarında yönetmenlik, konuk oyuncu ve yardımcı yönetmenlik görevi yapmaktadır. Daha çok BKM bünyesinde görev yapan Sultan San’ın içinde bulunduğu projeler şunlardır;

Konuşanlar,

Güldüy güldüy çocuk show,

Güldür güldür,

 Can Dostlar,

İnsanlar Alemi,

5er Beşer

Şöhret dizisi

Sevgilisi ile aynı sektörde çalışan Sultan Sanın birlikteliği devam ediyor.

Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor?

Konuşanlar Nedir? Konuşanlar Bilet Fiyatı Ne Kadar?

Hasan Can Kaya babasını kaybettikten sonra sevmediğim hiçbir iş ile uğraşmayacağına dair kendisine söz vermiş ve komedyenliğe ağırlık vermeye başlamıştır. Kendi projeleri için görüştüğü şirketlerden devamlı erteleme alsa da bu süre içinde kendi ekibini kurmuş ve projelerinden bir tanesi olan Konuşanlar Talk Show’u çekmeye karar vermiştir.

İlk başlarda Konuşanlar Talk Show’unun maliyetini seyirciler gönüllü olarak karşılıyordu. 12 Mayısta Youtube’da yayınlanmaya başlayan programın pandemi dönemine denk gelmesi daha çok dikkat çekmesinde önemli bir yere sahip oldu. Konuşanlar programına canlı izleyici olmak için bilet almanız gerekiyor.

Konuşanlar bilet fiyatları 130 tl- 200 tl arasında değişmektedir. Daha önce de rağbet gören program Youtube’da yayınlanmaya başladıktan 5 ay içinde 43 milyon izlenme aldı. Konuşanların Youtube’da takipçi sayısı 1,63 milyona ulaştı. Hasan Can Kayayı İnstagram hesabında takip eden takipçi sayısı ise 1,1 milyondur.

Tahsin Hasoğlu Kimdir?

Hasan Can Kaya EXXEN’de Ne Kadar Kazanıyor?

Yaptığı Talk Show kısa sürede milyonlarca izlenme sayılarını ulaşıp son dönemde en çok konuşulan isimlerin başında gelince Acun Ilıcalının da dikkatini çeken komedyen Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalının kurduğu EXXEN platformuna geçtiğini açıklaması ile birlikte izleyicilerinin bir kısmı tarafından sosyal medyada çok fazla eleştiri aldı.

Hasan Can Kaya yaptığı açıklamada teknik ekibinin aylardır çok küçük miktarlarda kazancının olduğunu ve bunu sonsuza kadar devam ettiremeyeceklerini söyledi. Kendisinin kazancının reklamlarla vs. yükseldiğini fakat teknik ekibinin kazancının yükselmediğini söyledi. Bir süre kendisinin teknik ekibe para aktarabileceğini fakat bunun uzun süre devam edemeyeceğini ve bu yüzden bu projenin kendini finanse edebilmesi gerektiğine değindi. Sadece bu proje değil başka düşündükleri projelerin olduğunu, bu projelerin ayakta kalması için kaynak gerekli olduğu bu sebeple de EXXEN’e geçtiklerini açıkladı.

EXXEN platformuna geçtikten sonra biraz takipçi kaybı yaşasa da takipçilerinin büyük çoğunluğu halen durmaktadır. Hasan Can Kayanın EXXEN platformundan ne kadar kazandığı ya da kazanacağı da çok merak ediliyor. Hasan Can Kayanın Exxen kazancı hakkında bir açıklama yapılmazken ilerleyen zamanlarda kazancı belli olunca yazmaya devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 22:35

Mehmet

Ekonomi hukuk, 34 yaşında, araştırmacı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER