Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor 2020?

Müge Anlı Maaşı 2020. Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor 2020? Müge anlı program başı ne kadar kazanıyor?

Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor 2020?

Müge Anlı Aylık Ne Kadar Kazanıyor, Maaşı Ne Kadar 2020?

Televizyon yayın akışında farklı saatler arasında farklı izleyici kitlelerine hitaben yayın yapılmaktadır. Gündüz kuşağı ismi verilen kuşakta genellikle yemek programları ve benzeri kadın programları arasında da kıyasıya bir yarış mevcuttur. Bu kuşakta en başarılı sunuculardan biri de Müge Anlı olarak bilinmektedir.

Müge Anlı yıllardır en fazla izlenen kadın sunucu olup Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı yayınlandığı kuşakta en çok izlenen programdır. Atv’de yayınlanan program reyting sıralamasında ilk sıraları rakiplerine bırakmamaktadır. Bu kadar başarılı bir programın sunucusu olan Müge Anlı ne kadar kazanıyor, Müge Anlı’nın maaşı ne kadar gibi sorular herkesçe merak edilmektedir. 

Televizyon programı sunucuları aylık değil haftalık olarak anlaşmakta olup haftalık 80 bin TL kazanmaktadır. Dolayısıyla Müge Anlı 2020 yılında aylık 320 bin TL kazanmaktadır. Yani Müge Anlı maaşı 2020 yılında 320 bin TL olarak belirlenmiştir. Televizyon programı sunucuları kanallara kazandırdıkları reklam gelirleriyle doğru orantılı olarak daha fazla veya daha az kazanmaktadır.   

Müge Anlı Nereli? Müge Anlı Biyografisi

Müge Anlı doğma büyüme İstanbulludur. İstanbul’da 1973 yılında doğan Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olup hukuk üzerinde yüksek lisans yapmıştır. Halihazırda evli ve bir çocuk annesidir. Daha evvel Fox Tv’de çalışmış ardından ATV’de dobra dobra programını yapmıştır. Şu an ise Müge Anlı ile Tatlı Sert Programını yapmaya devam etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2020, 01:25

Ahmet

33 yaşında eğitmen, öğrenci, araştırmacı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
...
... - 3 yıl Önce

HER KURUŞU HELAL MÜGECİĞİME

Hakan    Yilmaz
Hakan Yilmaz - 2 yıl Önce

bu dunyada dizi oyuncusu olmak isterdim.

SIRADAKİ HABER