Özgür Turhan Kimdir? Özgür Turhan'ın Biyografisi

Kamusal mizah Özgür Turhan biyografisi. Özgür Turhan kimdir? Özgür Turhan nereli? Özgür Turhan hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Özgür Turhan stand-up gösterisi.

Özgür Turhan Kimdir? Özgür Turhan'ın Biyografisi

Özgür Turhan Kimdir?

Özgür Turhan Kimdir, nerelidir herkes tarafından merak ediliyor. Özgür Turhan aslen Kayserili olup İstanbul’da yaşamaktadır. Yaklaşık 11 yıldır kamusal mizah isminde bir youtube kanalı mevcuttur. Kamusal mizah kanalında Mahmut ile birlikte güzel işler çıkarmaktadırlar.

1992 yılında Kayseri’de doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini İzmir’de alıp İzmir Balçova lisesinden mezundur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi film tasarımı bölümünden 2013 yılında mezun olmuştur. Youtube videoları sayesinden bugünki eşi olan Deniz Bağdaş ile tanışmıştır. Deniz, youtube videolarında kendisini beğenip tanışmak istemiştir. İkili kısa zamanda evlilik kararı almış olup şu an evli ve bir çocuk sahibidir. Deniz Bağdaş, bugün kamusal mizah kanalında youtube videoları çekmekte olup ayrıca kendi youtube kanalı da vardır. Deniz Bağdaş’ın youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Özgür Turhan Fimleri ve Dizileri

Özgür Turan Organize İşler Sazan Sarmalı filminde ve görünen adam mini dizisinde rol almıştır. Yakın zaman önce bir internet servis sağlayıcısı reklamında rol almış olup Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) çatısı altında stand-up gösterileri yapmaktadır. İlk aşamada İstanbul, Ankara ve İzmir’de sahneye çıkmaktadır.

Özgür Turhan yani kamusal mizah kanalının en sevilen videolarının başında yerli komedi filmleri kurgucusu gelmektedir. Videoda Özgür, yerli film kurgularken kör olan bir birini canlandırmaktadır. Alttan alta yerli sinema sektöründeki baştan savma işleri ve yanlı giden düzeni eleştiren modern dönem hicvini aşağıda bulabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2021, 21:46

Ahmet

33 yaşında eğitmen, öğrenci, araştırmacı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER