Tahsin Hasoğlu Kimdir? Tahsin Hasoğlu Biyografi.

Tahsin Hasoğlu kimdir? Tahsin Hasoğlu hangi takımlı? Tahsin Hasoğlu nereli? Tahsin Hasoğlu Stand-up gösterisi ne kadar sürüyor?

Tahsin Hasoğlu Kimdir? Tahsin Hasoğlu Biyografi.

Tahsin Hasoğlu Kimdir?

Tahsin Hasoğlu, youtube üzerinden yaklaşık 10 yıldır kendi yazıp oynadığı yüzlerce video ve skeç paylaşan bir komedyendir. Uzun yıllar oldukça dar bir kitle tarafından bilinen ve son derece güzel işler yapmasına karşın tanınmaya Tahsin Hasoğlu başakşehir taraftarı video serisi ile hak ettiği yere tırmanmaya başlamıştır.  

Eylül 2020 tarihi itibariyle youtube’da 350 bin civarı abonesi bulunan Tahsin Hasoğlu, Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) çatısı altında aktif tek kişilik stand-up gösterilerine de başlamıştır. Henüz Ankara Route, İzmir Performance Hall gibi az kişinin katılabildiği sahnelerde gösteri yapmaktadır. Stad-up gösterisi yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmekte olup güncel bilet fiyatı 70 TL'dir. 

Tahsin Hasoğlu Biyografi

Tahsin hasoğlu, doğma büyüme Kayserili olup ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite eğitimini Kayseri’de tamamlamıştır. Kayseri Erciyes Üniversitesi işletme mezunu olup oyunculuk alanında konservatuvar eğitimi bulunmamaktadır. Buna rağmen bağımsız hoca ve kurslardan aldığı oyunculuk eğiitmi ile kendisini geliştirmiş. Gani Müjde’nin yazıp yönettiği Bizans Oyunları filminde Gürkan Uygun, Tuvana Türkay, Tolgahan Sayışman ve Ünal Yeter gibi oyuncularla rol arkadaşlığı yapmıştır. Filmde bizans askerini canlandırmakta olup ilgili sahneyi aşağıda bulabilirsiniz.

Halihazırda evli olan Tahsin Hasoğlu aynı zamanda bir çocuk babasıdır. Kendisin rol aldığı herhangi bir Tv dizisi bulunmamaktadır. Stand-up gösterileri ile youtuberlığı bir arada devam ettirmektedir. Kendisi sanılanın aksine başakşehir spor klubünü desteklememektedir. Fanatik bir Galatasaray taraftarıdır. 

Tahsin Hasoğlu’nun En İyi Videoları

Başakşehir taraftarı videosu ile ünlense de Tahsin Hasoğlu’nun çok daha iyi videoları mevcuttur. Verder veremem, Türk işi korku filmi serisi, süper lig liderlik yarışı serisi, Türkiye’de internet haberciliği, yaz dizisi oldukça beğenilen videolarıdır. Videolarında genellikle tek oynamakla birlikte nadiren birden fazla kişinin yer aldığı videoları da mevcuttur.  Tahsin Hasoğlu youtube kanalına buradan erişebilirsiniz.

İlerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere geleceğini düşündüğümüz Tahsin Hasoğlu bugünlere kendi emekleriyle ve hak ederek gelmiş bir isim.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2021, 21:46

Ahmet

33 yaşında eğitmen, öğrenci, araştırmacı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER