Zuhal Topal ne kadar kazanıyor 2020?

Zuhal Topal kimdir? Zuhal Topal nereli? Zuhal Topal ne kadar kazanıyor 2020? Zuhal Topalın eşi kimdir?

Zuhal Topal ne kadar kazanıyor 2020?


Son yıllarda çok izlenen evlenme programlarından birini sunarak dikkatleri daha çok üzerine çeken Zuhal Topal şu anda da yine izlenme sayıları yüksek olan programlarda olan yemek programı sunmaktadır. Yazımızda hafta içi her gün ekranlarda olan Zuhal Topal hakkında bilgiler vereceğiz.

Zuhal Topal kimdir?

Zuhal Topal 23 Eylül 1976’da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk yeteneği daha İlkokul 1. Sınıfta tek kişilik bir oyun sergilediğinde anlaşılmıştı. Üniversite sınavlarına girerek iç mimarlık bölümünü kazanmış ve ayrıca yetenek sınavı ile Müjdat Gezen Sanat Merkezinin tiyatro bölümünü kazandı. İç mimarlığı kazanmasına rağmen gitmedi ve tiyatrodan yana tercih kullandı. 1996 yılında ise özel bir tiyatroda bir çocuk oyununda baş rol oynadı. 1997 senesinde Kanal D televizyonunda Müjdat Gezen ile birlikte sunuculuk yaptı. Yine 1997 yılında Sevda kondu dizisinde Erdal Özyağcıların kızını oynadı. Bunun dışında çeşitli reklam filmlerinde yer aldı. 2006 ile 2009 yılları arasında Selena isimli dizide kötü bir müdür olan Fitnat Korkmaz’ı oynadı. 2009 yılında papatyam adlı dizide oynadı. 2009-2011 yılları arasında geniş aile isimli dizide oynadı. 2012 senesinde TRT 1’de “Hayata dair” programının sunuculuğunu yaptı. 2012’de “Kazanmak için 1 dakika” programını Kanal D’de sundu. 27 Ağustos 2008 tarihinde ise şarkıcı Korhan Saygıner’le evlilik yaptı. Bu evliliğinden Lina isimli bir kızı oldu. 2009 yılında Esra Erol’un Star tv deki programını devralarak Zuhal Topalla izdivaç isimli evlilik programını sunmaya başladı. Zuhal Topal şu anda Fox tv de bir yemek programı olan “ Zuhal Topalla sofrada “ programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Zuhal Topal ne kadar kazanıyor 2020?

Birçok sunucu gibi 2020 yılında Zuhal Topalın da ne kadar para kazandığı merak ediliyor. Zuhal Topalın yaklaşık günlük program başı kazancı 2020 yılında 70.000 tl civarıdır.

Zuhal Topal nereli?

Zuhal Topalın İstanbul’da doğduğunu yukarda belirtmiştik fakat aslen Gazianteplidir.

Acun Ilıcalı ne kadar kazanıyor buradan öğrenebilirsiniz.

Zuhal Topalın eşi kimdir?

Zuhal Topalın eşi Korhan Saygınerdir. Korhan Saygıner müzisyenlik ve şarkıcılık yapmaktadır. Korhan Saygıner 2005 yılında “Yaz beni” isimli albümünü çıkarmıştır. 2008 yılında evlenen ikilinin Lina adında bir kız çocuğu vardır. Korhan Saygıner 2015 Eurovision yarışmasında birinci olan şarkının bestecisi olan Christos Dantis ile birlikte bir şarkı da yapmıştır. Türk Böbrek Vakfı faydasına yapılan bir konserde Funda Arar ile birlikte “Tükeneceğiz” şarkısında düet yapmıştır.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2020, 21:37

Mehmet

Ekonomi hukuk, 34 yaşında, araştırmacı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Varol
Varol - 2 yıl Önce

Vatandaşımız gece gündüz çalışıyor askeri ücret alıyor ama bu sanatçı veya şarkıcı geçinenler sadece dakikada alıyor bu parayı
İzlemeyin Allah rızası için şu saçma TV dizilerini, programlarını hakketmiyorlar bu kadar çok parayı

Sena
Sena - 3 yıl Önce

Zuhal Topali çok beğenerek izliyorum. Özellikle yemek programının takipçisiyim. Aldığı maaşı bence hakediyor...

Bedri
Bedri @Sena - 2 yıl Önce

Halkımız bir ay çalışıyor 2324 TL kazanıyor Zuhal topal günlük bölüm başına 70.000 TL kazanıyor hakediyor yazıyorsunuz ne kadar cahilsiniz.

Erhan
Erhan - 2 yıl Önce

70 bin çok fazla Bi yanlışlık olmasın

s.icoz
s.icoz - 2 yıl Önce

Hicdde haketmiyor ne yapiyorki ülkede yaşayan bayanların 0/0 35 mini yapacağı bir program oda suna şuna ustalasti

İfakat Şahin
İfakat Şahin - 2 yıl Önce

Zuhal hanım,başarılı gelinlere bir puan fazla verip iki geline 15 bin tl yi bölüştüremez misiniz.37 yıllık eğitimciyim .1 puanla kaybeden gelinlere üzülüyorum.Başarılar.

Mehmet Başaran
Mehmet Başaran - 1 yıl Önce

Zuhal ablanın programlarında ben çıkabilirim azıcık makyaj ve peruk ile tıpatıp aynısı olurum

SIRADAKİ HABER