Çağdaş Market Personel Maaşları 2020?

Çağdaş Market Personel Maaşları 2020? Çağdaş Market Çalışma Şartları 2020? Çağdaş Market Çalışma Saatleri 2020? Çağdaş Market Personel Maaşları 2020? Çağdaş Market İş Başvurusu 2020? Çağdaş Market Çalışan Yorumları?

Çağdaş Market Personel Maaşları 2020?

Ülkemizde A101, Bim, Migros gibi zincirlerden biri olan Çağdaş Market Ankara merkezli yerel bir perakende zinciridir. Gerek mağaza tasarımı gerekse mağaza büyüklüğü ile ulusal perakende zincirleriyle yarışacak düzeydedir. Özellikle Ankara ve Eskişehir’de son 5 yılın en çok mağaza açan marketlerinden biri olma başarısını elde etmiştir. Biz sizlere Çağdaş Market Personel Maaşları 2020 Nedir? Başlıklı yazımızla merak ettiğiniz konuları yazımızda derledik.

Hızla büyümekte olan Çağdaş Market zinciri birkaç sene öncesinde düşük fiyatlı olmasına rağmen ithal et satmayacağını açıklayarak yerli imasını yaparak ilgi odağı olmuştur. Her market zincirlerinde olduğu gibi Çağdaş market de hizmetinin kalite standartlarını sürdürebilmek adına istihdam açığını kapatmaya ve personel alımı yapmaya çalışıyordur. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bünyesinde farklı kadro ve pozisyonlara alım gerçekleştirmektedir.

Yunus Market 2020 Çalışma Şartları Nasıl? Yunus Market Çalışan Maaşları Ne Kadar? buradan ulaşabilirsiniz.

Çağdaş Market Çalışma Şartları 2020?

Çağdaş market personellerinin mesai sürelerindeki çalışma şartları piyasadaki duruma bağlı değişkendir. 6 gün çalışıp 1 gün izin kullanırlar, 1 yıl devamlı çalışan personeller 14 günlük yıllık izin kullanabilirler. Çoğu istihdam alanları gibi vardiyalı da çalışırlar. 2 vardiya sabah ve akşam şeklinde olmaktadır. Tam gün çalışma durumu da bazı günler olmaktadır, buna ek mesai ücreti almaktadırlar.

Çağdaş Market Çalışma Saatleri 2020?

Çağdaş markette çalışmak isteyen istihdamlar günde en az 9 saat olarak belirlenen mesai saatini doldurmak zorundadırlar. Bu 9 saatlik mesai süresinin içine yemek, sigara ve çay molaları dahil olmaktadır. Ek mesaiye kalmak istendiğinizde kaldığınız ek mesai saati kadar ek ücret maaşınıza yansımaktadır.

Çağdaş Market Personel Maaşları 2020?

Bünyesinde farklı kadro ve pozisyonlarda görev alan Çağdaş market personelleri tezgahtar, mağaza müdürü, kasiyer, şarküteri görevlisi, reyon görevlisi, manav görevlisi gibi pozisyonlarda çalışmaktadır. Bu sebepten ötürü istihdam edilen personel sayısı epey çoktur. Şirketin maaş politikasının ana merkezinde asgari ücret bulunur. Aşağıda pozisyonlarına göre aldıkları maaş tutarlarına bakabilirsiniz.

Reyon personeli: 2350-2450 TL

Kasiyer: 2350-2400 TL

Şarküteri: 2400-2600 TL

Manav: 2500-2700 TL

Kasap: 2650-3000 TL

Mağaza Müdürü ve Müdür Yardımcısı : 3250-4500 TL

Çağdaş Market İş Başvurusu 2020?

Teknolojinin getirdiği kolaylık sayesinde özel sektör bünyesinde olan Çağdaş Markete İş Başvurusu yapmak isteyen bireyler elektronik ortamda kariyer sitesi olarak faaliyet gösteren sitelerden yayınlanmış olan Çağdaş Market İş İlanları başvurusunu verdikleri formu doldurarak başvurabilirler. Kendi internet sitesinde de iş ilanları başvurusu açan Çağdaş Markete iş ilanı başvurusunda bulunabilirsiniz. Elden başvurmak isteyen şahıslar şubelerine giderek başvuru da yapabilirler.

Çağdaş Market Çalışan Yorumları?

Çağdaş markette istihdam eden personellerin yorumları şu şekildedir:

  • Eleman sıkıntısı olması sebebiyle fazla mesai yapma durumları oluşmaktadır.
  • Fazla mesai ücretleri ödenmektedir.
  • Resmi tatillerde çalışmaktadırlar.
  • Günde ortalama 9.5 saat çalışmaktadırlar.
  • Yemekler iyi.
  • Günde 1 defa çay molası ve yemek molası var.
  • İşten çıkarma yok denecek kadar az.
  • Şirketin servisi bulunmakta.

Mert Ardıç

24 yaşında, Psikolog, araştırmacı, okur, yazar.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER