Gimsa Personel Maaşları 2020 Ne Kadar?

GİMSA personel maaşları 2020. GİMSA kasiyer maaşları 2020. GİMSA şoför, güvenlik, reyon görevlisi maaşları 2020. GİMSA çalışma şartları nasıl?

Gimsa Personel Maaşları 2020 Ne Kadar?

Gimsa Personel Maaşları 2020

Ankara’da yaşayanların yakından tanıdığı GİMSA market zinciri çok sayıda personel çalıştırmaktadır. Ankara çapında toplam 12 adet GİMSA şubesi bulunmakta olup en büyükleri Batıkent ve Sincan GİMSA şubeleridir.

GİMSA kasiyer, reyon görevlisi, şarküteri görevlisi, kasap ve şoför istihdam etmektedir. GİMSA yeni başlayan personel maaşları ve tecrübeli çalışan maaşları 2020 itibariyle birebir aynı değildir. Personelin tecrübesi arttıkça şartları da iyileşmektedir.

GİMSA kasiyer maaşları 2020 : 2.500 TL seviyesindedir.

GİMSA reyon görevlisi maaşları 2020: 2.800 TL seviyesindedir.

GİMSA kasap maaşı 2020: 4.000 TL seviyesindedir.

GİMSA şarküteri personeli maaşları 2020: 3.500 TL

GİMSA şoför maaşları 2020: 4.000 TL seviyesindedir.

GİMSA güvenlik görevlisi maaşları 2020: 3.500 TL

GİMSA mağaza sorumlusu maaşı 2020: 6.000 TL seviyesindedir.

Bildirici market çalışan maaşlarını buradan öğrenebilirsiniz.

GİMSA çalışma şartları ve çalışan maaşları açısından diğer marketlere göre daha başarılıdır. Çalışanlarına alışverişlerinden %10 indirim hakkın tanımakta olup bir öğün yemek ve servis imkanı mevcuttur.  Çalışanlarına performansa göre maaşın %10’una kadar performans prim ödemesi mevcuttur. Çalışanların kredi çekmeksizin GİMSA’ya borçlanması gibi farklı bir kredi sistemleri mevcuttur. Ancak yeni giren personel bundan faydalanamamaktadır.

GİMSA Çalışma Şartları 2020

Diğer market zincirlerine göre daha disiplinli bir personel yönetim sistemine sahiptir. Çalışanın müşteri ile samimi yani içli dışlı olması istenmemektedir. Diğer marketlere göre GİMSA çalışma sistemi daha katıdır yani hata yapan personel ikinci bir şans vermeden işten çıkarılabilmektedir. Diğer taraftan uzun yıllar düzenli çalışan personel yıllarca çalışmakta ve ailesinden veya tanıdığı birilerine referans olabilmektedir.

Yıllık 14 iş günü izin kullandırılmakta olup evlilik izni, babalık izni bu izinlerden ayrı olarak verilmektedir. Ortalama çalışma süresi haftalık 50 saat civarındadır. Haftanın bir günü ise haftalık tatil olarak kullandırılmaktadır.

GİMSA mağazalarında ödeme günü ayın ilk haftasıdır. Mağaza çalışanları her gün traş olmak zorunda olup  belirli kıyafet giyme zorunluluğu mevcuttur. Günlük yalnızca bir kere mola hakkı bulunmakta olup çalışanların sigara arası vermek lüksüne sahiptir değildir.

GİMSA Persoenl Alımı Nasıl Yapılıyor?

Kendi internet sitesi ve iş ilanları yayınlayan internet siteleri üzerinden GİMSA personel alımı ilanlarını takip edebilirsiniz. Genellikle özgeçmiş yollayanlar arasından işe almayı planladıklarını çağırıp mülakat yaparak alım yapmaktadırlar. Başvuru formunu doldururken GİMSA çalışanı tanıdığınız varsa yazamanız işe alınmanızı kolaylaştırabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2020, 02:24

Ahmet

33 yaşında eğitmen, öğrenci, araştırmacı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER