Mng kargo 2020 personel maaşları

Mng nedir? Mng kargo personeli ne kadar maaş alır 2020? Mng kargo çalışma şartları nasıldır? Mng kargo personel iş başvurusu nasıl yapılır? Mng kargo hakkında bilgiler neler?

Mng kargo 2020 personel maaşları

Türkiye’deki kargo şirketlerini ele alıyoruz. Ups kargo, yurtiçi kargo, ptt kargo, sürat kargo, aras kargo gibi Mng kargo da ülkemizde 2020 yılında ön plana çıkan kargo şirketlerinden biridir. Bu yazımızda Mng kargo 2020 yılı itibarıyla personellerine ne kadar maaş verir? Mng kargo çalışma şartları nelerdir? Mng kargo çalışma saatleri nasıldır? Mng kargo iş başvurusu nasıl yapılır? gibi sorulara yanıt vereceğiz. Mng kargo personeli olmak isteyen binlerce işsiz insan bulunmaktadır. Mng kargo hakkında bilgileri merak etmektedirler.

Mng kargo ne demek? Mng kargo hakkında bilgiler

Mng kargo ülkemizde binlerce işsiz insana istihdam sağlayan bir taşımacılık şirketidir. Mng kargo 2003 yılında kurulmuştur. 2020 yılına geldiğimizde 3100 civarında karayolları taşıma aracı bulunmaktadır. Yaklaşık 11000 personeli vardır. 14 tane bölge müdürlüğüne sahip bir şirkettir. 30 a yakın aktarma merkezi bulunmakta ve 900 e yakın da şubesi bulunmaktadır. Türkiye’nin büyük taşımacılık şirketlerinden biridir. Kargo şirketleri arasında Teknolojik Aktarma Merkezini kuran ilk şirkettir. 7 tane Teknolojik aktarma merkezi kurmuştur. Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüme ve gelişme gösteren Mng şirketi 2017 yılında Sancak Ailesi almıştır.

Mng kargo çalışma şartları nasıldır 2020?

Mng taşımacılık şirketi personellerinin günlük çalışma saati 9 buçuk saati hatta bazen 10 saati bile bulabiliyor. Şubeler sabah 08:30 da açılır, kapanış saati ise 17:30 dur. Fakat genelde işler yoğun olur, yetişmez ve çıkış saatleri 18:00 hatta 19:00 u bulabiliyor. Büro personelleri sigara, kahve, çay, tuvalet gibi ihtiyaçlarını mola verip karşılayabiliyorlar. Dağıtıcı personel de aynı şekilde molalarını kullanmaktadır. Pazar günleri kapalıdır. Cumartesi günleri ise saat 14:00 e kadar personeller mesai yaparlar.

Mng kargo personel maaşları ne kadar 2020?

Mng kargo şirketi, bünyesinde çalışan personellerine asgari ücretten biraz fazla maaş vermektedir. Yeni başlayan, tecrübesiz bir personel 2700 tl maaş alır. 2.324 tl olan asgari ücretten fazla maaş almaktadır. Tecrübeli personel ise 3100 tl civarında maaş almaktadır. Şube müdürlerinin ise 6.000 tl civarında maaşları vardır. Maaş haricinde sigortaları da yatmaktadır.

Mng kargo iş başvurusu nasıl yapılır?

Mng kargo şirketinde personel olmak isteyen binlerce kişi, nasıl başvuru yapacağını merak etmekte. Personel adayları Mng kargo internet sitesinin insan kaynakları bölümündeki iş başvurusu formunu doldurup yollamanız gerekmekte. Bunun dışında başvuru yapmak isteyen personel adayları ise en yakın Mng kargo şubesine gidip elden başvuru yapabilir. Başvuru yapacak personel adayları en az lise mezunu olmalıdır, askerlikle herhangi bir ilişiği bulunmamalıdır. Başvuru yapıldıktan sonra başvurunuz yetkililer tarafından değerlendirmeye alınır ve ihtiyaç olduğunda sizi arayıp mülakata çağırırlar. Mülakatı sorunsuz geçen personel adayları işe kabul edilir. Askerlik durum belgesi, Öğrenim durum belgesi, sabıka kaydı, vatandaşlık kimliği gibi belgeleri hazırlayıp işe başlayabilirsiniz.

Mng kargonun personellerinde aradığı özellikler: Sorumluluk sahibi bir birey, güvenilecek bir insan, İletişim becerileri yüksek olması, teknik anlamda yeterli olması, Problem çözme becerisi gelişmiş, karar verebilme yeteneğine sahip kişiler.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 14:55

Mehmet

Ekonomi hukuk, 34 yaşında, araştırmacı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bekirrr
Bekirrr - 2 yıl Önce

Saç sakal durumu nedir

SIRADAKİ HABER