Nihat Hatipoğlu maaşı ne kadar 2020?

Nihat Hatipoğlu ne kadar maaş alıyor? Nihat Hatipoğlu maaşı 2020. Nihat Hatipoğlu kimdir? Nihat Hatipoğlu nereli? Nihat Hatipoğlu’nun eşi kim? Nihat Hatipoğlu iletişim bilgileri

Nihat Hatipoğlu maaşı ne kadar 2020?

Nihat Hatipoğlu kimdir?

Nihat Hatipoğlu maaşı 2020 yılında yine merak konusu oldu. Ramazan aylarında farklı bir anlatım tarzı bulunan Nihat Hatipoğlu, yıllardır iftar ve sahur zamanlarındaki yaptığı programlarla izleyiciler tarafından çok beğenilen, çok izlenen ve hatta hayranlık derecesinde sevilmiş bir kişi olmayı başarmıştır. 1955 doğumlu olan Nihat Hatipoğlu akademisyen ve ilahiyatçıdır. 2012 yılında Profesör unvanını almıştır. Tv ekranlarına ilk defa Star tv kanalında sahur programı hazırlayarak başladı. Kısa sürede ilgi çekti ve yıllarca başarılı bir şekilde reyting rekorları kırmayı başardı. Haliyle bu kadar popüler olan bir kişinin insanlarımız tarafından en çok merak ettiği şeyi ise kazandığı paradır. Nihat Hatipoğlu’nun ne kadar maaş aldığı çokça merak edilmektedir. 2020 yılında Nihat Hatipoğlu ne kadar maaş alıyor? Sorusunu soranlar için ne kadar maaş aldığı hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

Nihat Hatipoğlu maaşı ne kadar 2020?

Ülkemizde İslami görüntüsü olan kişilerin para kazanmaları, ne kadar maaş aldıkları çok popüler bir tartışma konusudur. İslami görüntüsü olan, tv programlarında ramazan aylarında her gün iftar veya sahur programlarında İslami bilgiler vererek insanlarımızı bilgilendiren kişilerin başında da şüphesiz Nihat Hatipoğlu gelmektedir. Nihat Hatipoğlu’nun çok yüksek maaşlar aldığı lüks villası olduğu geçmiş dönemlerde yayılmıştı. Hatta 2014 yılında çıkan bir dedikoduya göre Nihat Hatipoğlu’nun ramazan ayında yaptığı programlardan 600.000 tl kazandığı söylentisi çıkmıştı. Fakat bu rakamın gerçekçi değildir. Nihat Hatipoğlu’nu halkın gözünde değersizleştirme adına yapılan kasıtlı algı operasyonudur. Nihat Hatipoğlu bu dedikodulara kendi dini programında cevap verdi. Kendisine iftira atıldığını, hakkında aldığı maaşın yalan olduğunu söyledi. Bunu yapanların ehl-i sünnete zarar vermek adına yaptığını, programının izlenmesini düşürmek için yapıldığını söyledi.

Profesör maaşlarını buradan öğrenebilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu’nun aylık kazancı her sene olduğu gibi bu sene de tartışılmaya başlandı. Ramazan aylarının sevilen yüzü olan Nihat Hatipoğlu bir canlı yayın programında yaşadığı evi anlattı. Farklı kesimlerce aldığı maaşla ilgili eleştirilen, oturduğu ev ile ilgili çeşitli söylentiler ortaya atılan Hatipoğlu, “ Ankara’da sıradan bir evde oturuyoruz. Merak edenler olmuş onun için de söylüyorum. 5 katlı bir binanın 3. Katında oturuyorum. Evimizin önünde de havuz yok. Evimizin önünde güzel bir araba parkı var. 20 yıldır aynı dairede oturuyorum.”  demişti. Ayrıca Ankara’da 5 katlı Kuran Kursu yaptırdığını ve 200 talebeyi ücretsiz olarak okuttuğunu belirtti.

Nihat Hatipoğlu programlarda kazancı veya maaşı hakkında net bir bilgi vermemesine rağmen aldığımız duyumlar ve yaptığımız araştırmalara göre 2020 yılı tahmini olarak ramazan programlarından 70 bin tl. kazanmaktadır.

Nihat Hatipoğlu nereli?

Diyarbakır Dicle Üniversitesinde Profesör olan Nihat Hatipoğlu Diyarbakırlıdır.

Nihat Hatipoğlu’nun eşi kim?

Evli ve 3 çocuk babası olan Nihat Hatipoğlu’nun eşi Emel Hatipoğlu’dur. Evlilikleri görücü usulü ile olmuştur. Yıllardır uzun ve mutlu bir evlilik sürdüren Nihat hocamız gençlere de güzel örnek olmaya çalışmaktadır. Ayrıca oğlu Sait Hatipoğlu dönem dönem sahur programlarıyla babasının izinden gitmektedir.

Nihat Hatipoğlu iletişim bilgileri

Nihat Hatipoğlu adına hali hazırda bir internet sitesi vardır. Sitenin adı nihathatipoglu.com dur. Bu siteden mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Nihat Hatipoğlu’na telefonla programlarında ulaşmak için 0212 236 7613, 0212 236 79 57, 0212 236 99 06 numaralı telefonları arayarak ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2020, 15:44

Mehmet

Ekonomi hukuk, 34 yaşında, araştırmacı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif
Elif - 3 yıl Önce

Nihat Hatipoğlu hocamızı severek dinliyoruz. Allah maaşını hayırlısıyla harcamasını nasip etsin. Nihat Hatipoğlu ne kadar kazanıyor neden bu kadar merak ediliyor?

SIRADAKİ HABER