Nusr-et Çalışma Şartları ve Personel Maaşları 2020

Nusr-et personel maaşları 2020. Nusrt-et çalışma şartları nasıl? Nusr-et personel alımı 2020. Nusr-et garson, komi, kasap maaşları 2020.

Nusr-et Çalışma Şartları ve Personel Maaşları 2020

Nusr-et Çalışan Maaşları 2020

Ülkemizin yetiştirdiği en iyi aşçılardan biri olmasının yanı sıra iyi bir iş insanı olan Nusret Gökçe’nin şirketi Nusr-et Dünya genelinde binlerce çalışanı olan bir firmadır. Bir çok genç şef, garson, salatacı, komi, kasap gibi pozisyonlarda Nusr-et personeli olmak istiyor. Dolayısıyla Nusr-et personel maaşları 2020 ve Nusr-et çalışma şartları nasıl merak ediyor. Detayları sizler için hepsinibilio.com editörleri araştırdı.

Nusr-et yaygın bilinenin aksine “Nusret” şekinde değil “Nusr-et” şeklinde yazılmaktadır. Öncelikle bu yaygın bilinen yanlışı düzeltelim. Nusr-et toplam 15 şubesi olan bir restoran zinciridir. Bu şubeler İstanbul, Ankara, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Yunanistan’da bulunmaktadır. Dolayısıyla her ülkede Nusr-et çalışan maaşları her ülkede birebir aynı değildir. Türkiye Nusr-et personel maaşları 2020 listesi ile yurt dışı maaşları o ülke parası üzerinden benzerlik göstermektedir.

Nusr-et garson maaşları 2020: 8 bin – 8.500 TL

Nusr-et kasap maaşı 2020: 10 bin – 12 bin TL

Nusr-et salatacı maaşları 2020: 4 bin – 4.500 TL

Nusr-et komi maaşı 2020: 3.500 – 4.000 TL

Şarap tadım ve ikram uzmanı maaşı: 6 bin – 6.500 TL

Nusr-et barmen ve barmaid maaşları 2020: 10 bin – 12 bin TL

Yukarıda verilen maaş miktarına ortalama aylık ödenen bahşişler dahil edilerek yazılmıştır. Üst seviye restorantlarda çalışanların bildiği üzere bahşiş havuzuna oldukça yüklü miktarda ödeme yapılmakta olup havuz sistemiyle mutfak ve bar çalışanlarına da paylaştırılmaktadır. Yazdığımız harcinde muhasebe, satış danışmanı ve şube müdürü gibi pozisyonlar bulunmakta olup tam maaş bilgisine erişemediğimiz için yer veremedik. Ancak tahmini olarak yukarıdaki maaşlara  bakarak fikir edinebilirsiniz.

Genel olarak Nusr-et çalışanları Türkiye ortalamasının oldukça üzerinde şartlarda çalışmaktadırlar. Nusr-et personel alımı şartları oldukça zor olup yeme içme ve et üzerine bir çok konuyu biliyor olmanız gerekmetkedir.

Nusr-et Personel Alımı Nasıl Yapılıyor? Nereden Başvuruluyor?

Kariyer siteleri üzerinden personel alımı yapmakta olup aynı zamanda kendi network yani iş çevreniz ile de Nusr-et personel ihtiyacını haber almanız mümkündür. Personel alımı şartları oldukça zor olduğunu daha evvel belirtmiştik. Genellikle sektörde en az 5 yıl ve üstü tecrübenizin olması, akıcı İngilizce ve başka bir yabancı dilinizin olmazsı, düzgün diksiyon aranan şartlar arasındadır.

Tüm iş başvurularında aranan klasik hale gelmiş askerlik yapmış olmak gibi koşulları saymaya gerek duymuyoruz. Belirli bir kalite standardını koruyabilmek adına tüm şubeleri için etlerini Türkiye’de hazırlatan Nusr’et en fazla çalışanını da İstanbul’da istihdam etmektedir. Yurtdışında çalışanların Türk ve yabancı karma biçimde seçildiği ve çalışma şartlarının oldukça iyi olduğu söylenenler arasındadır. Sürekli olarak çalışmak bir yana böyle bir restorantta bir dönem bile çalışmak kariyeriniz açısından oldukça fazla artı sunacaktır. Dünya’nın her yerinde tanınan uluslararası firmada çalışmak yeme içme sektöründe oldukça büyük bir çevreye ve üne sahip olmanızı sağlayacaktır.

Mc Donalds personel maaşlarını buradan öğrenebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2020, 03:41

Ahmet

33 yaşında eğitmen, öğrenci, araştırmacı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER