Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı 2020?

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı 2020? Alımı Yapan Kurum? Alım Yapılan Kadro? Şehir? Eleman Sayısı? Başvuru Yapabilen Bölümler? Resmi Gazete Yayım Tarihi? Başvuru Süresi? Açıklamalar ve Önemli Hususlar Nelerdir?

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı 2020?

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı 2020?

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 240 Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor. İlan kadro şartlarına uygun olmayan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Alımı Yapan Kurum: Sağlık Bilimleri Üniversitesi

Alım Yapılan Kadro: Profesör, Doçent, Dr. Öğr. Üyesi

Şehir: İstanbul

Dil Şartı: Yabancı dille eğitim yapılan alanlarda alanlarla ilişkili mevzuat hükümlerine bakılmalıdır.

Eleman Sayısı: 240

Başvuru Yapabilen Bölümler: Cerrahi tıp ve Dahili tıp bilimleri, Temel eczacılık ve Eczacılık meslek bilimleri, Eczacılık teknolojisi, Ebelik, Sağlık yönetimi, Klinik bilimler, Temel bilimler, Moleküler tıp, Temel tıp bilimleri, Hava ve uzay hekimliği, Tıbbi kimyasal biyolojik radyolojik ve nükleer savunma bölümleridir.

Resmi Gazete Yayım Tarihi: 20.05.2020

Başvuru Süresi: İlanın yayım tarihinden sonra 15 gün içerisinde

Personel Alımı İlanı Tam Metni

Tüm personel alımı ilanları ve memur alımı ilanları Hepsinibilio sitemizde yayınlanmaktadır. 

Açıklamalar ve Önemli Hususlar Nelerdir?

  • Başvuru yapacak adayların aynı ilan döneminde özel şartlarını taşıdığı sadece bir ilana başvuru yapabilirler. Adaylar birden fazla ilana başvuru yaptıkları taktirde başvurusu olduğu tespit edilen adayların başvuruları iptal olacaktır.
  • Adayların yurtdışından alınmış olan diplomaların Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğinin kurum tarafından onaylandığını gösterir belgenin aslının ya da onaylı suretin istenen belgelere eklenmesi lazımdır.
  • Öğretim üyesi boş kadrolarına başvuru yapacak olan adayların istenen şartlara uygun olup olmaması Rektörlük ve ilgili birimlerce oluşturulacak ‘’ Ön İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu’’ tarafından ön incelemeye alınacak ve sonucunda istenen şartları taşıdığı tespit edilen adayların müracaatları Üniversite’ce kabul görülecektir.
  • Adayların başvurduktan sonra şartlarının uygun olmadığı durumda atamaları yapılmayacak ya da iptal edilecektir.
  • Yabancı dille eğitimi yapılmakta olan kurumlara yapılan başvurularda Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretim ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Dikkat Edilecek Esaslara İlişkin Yönetmeliğ’in ilgili maddeleri şartında asgari koşullarını sağlanmış bulunması gerekmektedir.
  • İlanla ilgili detaylı bilgilere üniversitenin web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 18:29

Mert Ardıç

24 yaşında, Psikolog, araştırmacı, okur, yazar.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER