PDR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması 2021

PDR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması 2021, PDR Taban Puanları, Başarı Sıralaması 2021, Taban Puanları 2021.

PDR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması 2021

PDR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması 2021

PDR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması 2021 senesine ait veriler açıklandı. Hazırlamış olduğumuz puanlara ilişkin verilere aşağıda hazırlamış olduğumuz tablodan ulaşabilirsiniz. 2021 senesine ait Taban Puanları ve Başarı Sıralamalarına aşağıdan bakabilirsiniz.

ÖSYM her yıl YKS sınavına giren öğrencilerin verilerinden faydalanarak bölümler hakkında tablo yayınlamaktadır. Sizlere hazırlamış olduğumuz ÖSYM verilerinden faydalanarak PDR taban puanlarına bakabilirsiniz. Tabloya bakacak olursanız bölümlerin hangi üniversitelerde olduğunu, fakültelerini, puan türlerini, kontenjan bilgilerini öğrenebilirsiniz.

ÖABT Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Konuları ve Soru Dağılımına buradan bakabilirsiniz.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eşit Ağırlık bölümüdür.

Hazırlamış olduğumuz puanlar ve sıralamaların tamamı bu sene yerleşmiş olan adaylara aittir. Verilerin tümü ÖSYM-YÖK tarafından yayınlanmış olan güncel halidir.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Öğretmenliği bölüm tanıtımına buradan bakabilirsiniz.

Sıralama sütununda yer alan ‘’Dolmadı’’ yazan alanda o bölümün kontenjanından daha az kişi yerleşmiş ve kontenjanın tamamı dolmamıştır. Yani özetleyecek olursak sıralama barajını geçen her aday o bölüme yerleşebilir.

forum.hepsinibilio.com adresi üzerinden biz hepsinibilio ailesine soru, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

PDR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması 2020

Atama puanları, KPSS, maaş, üniversite, gündem ve daha fazlası için merak ettiğiniz her şeyi Hepsinibilio.com adresi üzerinden okuyabilir ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 00:43

Mert Ardıç

24 yaşında, Psikolog, araştırmacı, okur, yazar.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER