DGS Havacılık ve Uzay Mühendisliği 2020 Taban Puanları ve Kontenjanları

Havacılık ve Uzay Mühendisliği 2020 DGS Taban Puanları ve Kontenjanları. DGS havacılık ve uzay mühendisliği kaç puanla kapattı?

DGS Havacılık ve Uzay Mühendisliği 2020 Taban Puanları ve Kontenjanları

DGS Havacılık ve Uzay Mühendisliği Taban Puanları  2020

2020 senesinde DGS sınavına girip ilgili alanda tercih yapacak olan DGS adayları için 2019 DGS Havacılık ve Uzay Mühendisliği en düşük taban ve en büyük tavan puanları ile kontenjanlarını aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz. Bu puanlar 2019 DGS yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2020 DGS’ye girip tercih yapacaklar bu puanları listeden bakarak göz önünde bulundurmalılar. Tablomuzdaki verilerin tamamı ÖSYM tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır.

2020 yılında DGS’ye hazırlanacak öğrenciler aşağıda yer alan tablodaki verileri dikkate alarak tercih listesini oluşturabilir. Tablomuz ÖSYM’nin 2019 DGS verilerinden hazırlanmıştır. Dikey geçiş sınavında SAYISAL puan türü ile alım yapan Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümüne ait taban puan, tavan puan, kontenjan, yerleşen aday sayısı, üniversite bilgilerine aşağıda hazırladığımız tablodan inceleyip bakabilirsiniz. DGS Taban Puanları verileri en yüksek tavan puandan en düşük taban puana doğru sıralanmıştır.

DGS Havacılık ve Uzay Mühendisliği 2020 Taban Puanları ve Kontenjanları

DGS Ebelik 2020 Taban Puanları ve Kontenjanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2020, 17:23

Mert Ardıç

24 yaşında, Psikolog, araştırmacı, okur, yazar.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER